روبات تلگرام سامانه امور دانشجویی، مراحل تست فنی را می‌گذراند

با تلاش کارشناسان فنی داده‌کاوان، روبات تلگرام سماد با امکان ثبت نام دانشجویان، رزرو غذا، نمایش اطلاعات رزرو، خرید روزفروش و دیگر ویژگی‌ها راه‌اندازی شد. این روبات پس از طی مراحل آزمون فنی، توسط دانشگاه‌های کشور قابل بهره‌برداری خواهد بود.

سماد، سامانه مدیریت امور دانشجویی است که توسط شرکت داده‌کاوان تولید شده است. این سامانه تحت وب، طی نزدیک به دهه در بسیاری از دانشگاه‌های کشور نظیر دانشگاه تهران، امیرکبیر، علم و صنعت، شهید بهشتی، خواجه نصیرالدین طوسی، تبریز، ارومیه و ... به کار گرفته شده است. در حال حاضر، نزدیک به ۳۰۰ هزار دانشجو از خدمات این سامانه استفاده می‌کنند. این خدمات شامل امور مختلفی نظیر تغذیه و سرویس وعده‌های غذا، امور خوابگاه، کنترل تردد و غیره می‌شود.

از آنجایی که گسترش شبکه‌های مجازی به‌ویژه تلگرام در کشور امری انکارناپذیر است، بهره‌مندی از ربات تلگرام برای این سامانه، تسهیل‌گر مؤثری در دسترسی دانشجویان و دانشگاهیان به خدمات این سامانه خواهد بود.

روبات تلگرام سماد، به‌زودی با گذر از مراحل آزمون قابل ارائه به دانشگاهیان خواهد بود تا خدمتی دیگر از شرکت داده‌کاوان اندیشه برتر در حوزه رفاه دانشجویی باشد.