حضور داده‌کاوان درچهاردهمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت پروژه

fair01شرکت داده‌کاوان اندیشه برتر با حضور در چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت پروژه که در اسفندماه ۱۳۹۷ در تهران برگزار شد، از محصول و راهکارهای خویش در حوزه مدیریت سازمان و پروژه‌ها رونمایی کرد. محصول سمین داده‌کاوان یک راهکار جامع در حوزه مدیریت پروژه و گردش وظایف است.

ادامه مطلب

داده‌کاوان در چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت پروژه حضور می‌یابد

logo frشرکت داده‌کاوان اندیشه برتر در چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت پروژه به معرفی راهکارها و محصولات خود در حوزه مدیریت سازمان و پروژه خواهد پرداخت. این کنفرانس و نمایشگاه جانبی آن در روزهای ۵ و ۶ اسفندماه ۱۳۹۷ در سالن همایش‌های رازی تهران برگزار خواهد شد.

ادامه مطلب

پنجاه هزار دانشجوی جدید به کاربران سماد می‌پیوندند

sardar iutدر آستانه سال جدید تحصیلی نزدیک به پنجاه هزار دانشجو به کاربران سماد (سامانه مدیریت امور دانشجویی) داده‌کاوان می‌پیوندند. در تابستان ۱۳۹۷، فصل درخشان دیگری در کارنامه داده‌کاوان ثبت شد و دانشگاه‌های تازه‌ای به مشتریان داده‌کاوان افزوده شدند تا مهر تایید دیگری بر کیفیت این محصول از شرکت داده‌کاوان اندیشه برتر باشد. در همین راستا دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه الزهرا، دانشگاه هنر، دانشگاه شهید رجایی و دانشگاه صنعتی کرمانشاه به بهره‌برداران این سامانه افزوده می‌شوند.

ادامه مطلب

یک ابَرسازمان دیگر: سامانه مدیریت پروژه داده‌کاوان در مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه کشور

hozehزمستان ۱۳۹۶ و بهار ۱۳۹۷ موعد ثبت موفقیتی دیگر در کارنامه مشتریان داده‌کاوان اندیشه برتر شد. حوزه‌های علمیه کشور به مشتریان سامانه مدیریت و کنترل پروژه داده‌کاوان اندیشه برتر پیوست. مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه کشور به عنوان متولی این قرارداد، درنظر دارد که با بهره‌گیری از این سامانه، فرآیندها، گردش‌کارها و وظایف جاری در سطوح مختلف را در این سامانه کنترل و مدیریت نماید. با تحقق این امر، چابک‌سازی گردش اطلاعات، تسریع امور و جلوگیری از اتلاف منابع ظرف مدت محدودی به واقعیت تبدیل خواهند شد همان‌طور که پیش‌تر و در دیگر مشتریان این سامانه دیده شده است.

ادامه مطلب

روبات تلگرام سامانه امور دانشجویی، مراحل تست فنی را می‌گذراند

telegram logoبا تلاش کارشناسان فنی داده‌کاوان، روبات تلگرام سماد با امکان ثبت نام دانشجویان، رزرو غذا، نمایش اطلاعات رزرو، خرید روزفروش و دیگر ویژگی‌ها راه‌اندازی شد. این روبات پس از طی مراحل آزمون فنی، توسط دانشگاه‌های کشور قابل بهره‌برداری خواهد بود. روبات تلگرام داده‌کاوان این امکان را فراهم خواهد ساخت که تمامی دانشجویان بتوانند با استفاده از شبکه مجازی تلگرام به امکانات سامانه دسترسی داشته باشند.

ادامه مطلب

رونمایی از قلم جدید سامانه مدیریت پروژه

iransansبا توجه به اینکه سامانه مدیریت پروژه و وظایف سمین در سازمان‌های ایرانی به‌کار گرفته می‌شود، جذابیت ظاهری و متناسب‌سازی آن با فونت فارسی ضروری است. از این روی، در نسخه جدید این سامانه، از قلمی روان و چشم‌نواز استفاده شده است. علاوه‌براین  پروژه  اصلاح ارقام فارسی نیز با موفقیت انجام شد و از این پس ظاهری نوین با فونت چشم‌نوار و اعدادی کاملاً فارسی در سمین به‌چشم می‌خورد.

ادامه مطلب