یک ابَرسازمان دیگر: سامانه مدیریت پروژه داده‌کاوان در مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه کشور

hozehزمستان ۱۳۹۶ و بهار ۱۳۹۷ موعد ثبت موفقیتی دیگر در کارنامه مشتریان داده‌کاوان اندیشه برتر شد. حوزه‌های علمیه کشور به مشتریان سامانه مدیریت و کنترل پروژه داده‌کاوان اندیشه برتر پیوست. مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه کشور به عنوان متولی این قرارداد، درنظر دارد که با بهره‌گیری از این سامانه، فرآیندها، گردش‌کارها و وظایف جاری در سطوح مختلف را در این سامانه کنترل و مدیریت نماید. با تحقق این امر، چابک‌سازی گردش اطلاعات، تسریع امور و جلوگیری از اتلاف منابع ظرف مدت محدودی به واقعیت تبدیل خواهند شد همان‌طور که پیش‌تر و در دیگر مشتریان این سامانه دیده شده است.

ادامه مطلب

روبات تلگرام سامانه امور دانشجویی، مراحل تست فنی را می‌گذراند

telegram logoبا تلاش کارشناسان فنی داده‌کاوان، روبات تلگرام سماد با امکان ثبت نام دانشجویان، رزرو غذا، نمایش اطلاعات رزرو، خرید روزفروش و دیگر ویژگی‌ها راه‌اندازی شد. این روبات پس از طی مراحل آزمون فنی، توسط دانشگاه‌های کشور قابل بهره‌برداری خواهد بود. روبات تلگرام داده‌کاوان این امکان را فراهم خواهد ساخت که تمامی دانشجویان بتوانند با استفاده از شبکه مجازی تلگرام به امکانات سامانه دسترسی داشته باشند.

ادامه مطلب

رونمایی از قلم جدید سامانه مدیریت پروژه

iransansبا توجه به اینکه سامانه مدیریت پروژه و وظایف سمین در سازمان‌های ایرانی به‌کار گرفته می‌شود، جذابیت ظاهری و متناسب‌سازی آن با فونت فارسی ضروری است. از این روی، در نسخه جدید این سامانه، از قلمی روان و چشم‌نواز استفاده شده است. علاوه‌براین  پروژه  اصلاح ارقام فارسی نیز با موفقیت انجام شد و از این پس ظاهری نوین با فونت چشم‌نوار و اعدادی کاملاً فارسی در سمین به‌چشم می‌خورد.

ادامه مطلب