• خانه
  • درباره ما
  • حوزه‌های کاری

حوزه‌های کاری داده‌کاوان

داده‌کاوان اندیشه برتر با نزدیک به یک دهه فعالیت در صنعت فناوری اطلاعات کشور، توانایی‌های متعددی در راستای ارائه خدمات و محصولات متنوع یافته است. محورهای تخصصی داده‌کاوان را می‌توان به مجموعه‌های زیر افراز نمود.

HRt

محصولات داده‌کاوان

محصولات داده‌کاوان گستره وسیعی از نیازهای سازمانی و فردی را پوشش می‌دهند. در میان محصولات مختلف داده‌کاوان، سامانه تحت‌وب مدیریت پروژه و سامانه تحت‌وب مدیریت امور دانشجویی دو محصول پویا و منعطف هستند که با گذر از دوران بلوغ، امروزه به مجموعه‌هایی رشدیافته و پایدار تبدیل شده‌اند. سامانه تحت‌وب مدیریت پروژه داده‌کاوان در تعداد زیادی از سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی پیاده‌سازی شده است و سامانه مدیریت امور دانشجویی نیز در بسیاری از دانشگاه‌های کشور زیر بار بهره‌برداری است. این محصولات فناورانه هریک مشتمل بر چندین زیرمحصول دیگر هستند که ویژگی‌ها، جزئیات و کارکردهای هریک در بخش آشنایی با محصولات قابل مطالعه و بررسی است.

HRt

خدمات داده‌کاوان

خدمات داده‌کاوان مبتنی‌بر دانش این شرکت در حوزه فناوری اطلاعات و مدل‌های به‌روز مهندسی رایانه است. بهره‌گیری از تیم خبره و دانشگاهی به‌همراه بیش از یک دهه تجربه در حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات، داده‌کاوان اندیشه برتر را به یک مجموعه قابل اعتماد در زمینه پیاده‌سازی پروژه‌های IT تبدیل کرده است. خدمات داده‌کاوان مشتمل بر پیاده‌سازی، استقرار و طراحی فرآیندها و اجرا است. این خدمات با محصولات داده‌کاوان آمیخته می‌شود و می‌تواند متناسب هر کسب‌وکار یا هر طرح فرآیندی به بار بیاید. خدمات مبتنی‌بر هوش تجاری، تحلیل داده‌ها و آنالیز فرآیندها بخشی از خدمات داده‌کاوان را نشان می‌دهند. برای آشنایی بیشتر و اطلاع از جزئیات، می‌توانید به منوی راهکارها مراجعه فرمایید.

HRt

راهکارهای داده‌کاوان

راهکارهای داده‌کاوان تلفیقی از خدمات و محصولات است. تجربه‌های داده‌کاوان در زمینه BPM ما را به یک مشاور همراه تبدیل کرده است تا با حاشیه‌ای امن و آسوده به طراحی فرآیندها و پیاده‌سازی نرم‌افزاری آنها بپردازیم. از سوی دیگر، دانش داده‌کاوان در طراحی و پیاده‌سازی مدل‌های هوش کسب‌وکار، امکان ویژه‌ای را برای سازمان‌ها و شرکت‌های داده‌محور فراهم ساخته است تا بتوانند با بهره‌مندی از پایگاه‌های داده خویش و مشاوره داده‌کاوان در حوزه BI، تحلیل‌هایی کارا و شفاف از کسب‌وکارشان را درک کنند. بنیان این راهکارها مبتنی‌بر داده‌کاوی و تحلیل داده‌ها به‌کمک روش‌های آماری و یادگیری ماشین است. جزئیات و تشریح بیشتر راهکارهای داده‌کاوان در بخش راهکارها قابل دسترسی است.

 داده‌کاوان با بهره‌مندی از تیم خبره فنی و عملیاتی خویش، با شتاب قابل توجهی در به‌روزرسانی فناوری‌های خود پیش‌می‌رود ...

dadekavan
dadekavan
dadekavan
dadekavan
dadekavan