داده‌کاوان کیست؟

ما معتقدیم که سبک زندگی فناورانه با داده‌کاوان تجربه‌ای لذت‌بخش خواهد بود

  • خانه
  • درباره ما
  • داده‌کاوان کیست؟

شرکت داده‌کاوان اندیشه برتر در سال ۱۳۸۷ در قالب یک شرکت مسئولیت محدود کار خود را آغاز کرد. مؤسسان این شرکت، گروهی از دانش‌آموختگان توانمند دانشگاه صنعتی امیرکبیر در زمینه‌های فناوری اطلاعات، مهندسی نرم‌افزار و علوم رایانه بودند. با توجه به روحیه و تسلط تیم‌های تخصصی داده‌کاوان، توسعه نرم‌افزاری و کیفیت محصول همواره در این شرکت در اولویت قرار داشته است تا جایی که اکنون محصولات این شرکت در حوزه‌هایی همچون سامانه‌های مدیریت سازمان، مدیریت پروژه، تعمیرات و نگهداری، مدیریت ارتباط با مشتریان و سامانه‌های مدیریت و برنامه‌ریزی دانشگاهی جواب‌گوی طیف وسیعی از نیازهای حال و آینده است.
کیفیت و جنبه‌های نوآورانه محصولات داده‌کاوان با شتاب فراوان تداوم یافت تا در نهایت، فعالیت دانش‌بنیان آن در آبان‌ماه ۱۳۹۵ به تایید کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان و نظارت بر اجرا رسید. داده‌کاوان اندیشه برتر هم‌اکنون به‌عنوان یک شرکت دانش‌بنیان در دسته فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم‌افزارهای رایانه‌ای فعالیت می‌کند.
مشتریان صاحب نام داده‌کاوان را شرکت‌های مختلف دولتی و خصوصی تشکیل داده‌اند که همچنان بر تعداد آنها افزوده شده و از خدمات داده‌کاوان بهره‌مند می‌گردند. شرکت داده‌کاوان افزون‌بر محصولات فناورانه، راهکارهایی را مبتنی‌بر کلان‌داده، هوش تجاری و حوزه‌های متنوعی از دانش داده‌کاوی عرضه می‌کند.

ما که هستیم؟

ما به سرمایه انسانی خویش، می‌بالیم. درباره سرمایه انسانی داده‌کاوان اطلاعات قابل توجهی وجود دارد که برایتان مهیا کرده‌ایم.

کار ما چیست؟

درباره راهکارها و محصولات داده‌کاوان بخوانید. تنوع خدمات و محصولات ما سازگاری راهکارهایمان را با کسب‌وکارهای مختلف فراهم می‌آورد

مشتری ما کیست؟

آشنایی با مشتریان ما، بهترین گزینه برای کسب اعتماد شماست. حتی نگاهی کوتاه بر گستره مشتریان داده‌کاوان حس اصالت رقم خواهد زد