• صفحه نخست
  • سامانه مدیریت پروژه
  • راهنمای کاربران سامانه
  • مدیریت ارتباطات و هماهنگی‌ها
  • اخبار

اخبار

ضروری است هر تغییر کلی یا مهمی که در پروژه رخ می‌دهد، با یک خبر رسمی از صاحبان پروژه همراه شود. درصورتی‌که کاربر دسترسی ایجاد خبر را داشته باشد می‌تواند از این طریق رویدادهای پروژه را اطلاع رسانی کند. زمانی‌که ماژول اخبار را فعال کنید، یک تب به نام اخبار به منوی پروژه‌ها اضافه می‌شود، همان‌طور که در تصویر ‌زیر نشان داده شده است.

news3

در این تب، اخبار پروژه به‌صورت کوتاه فهرست شده‌اند. با کلیک کردن بر روی عنوان هر خبر، محتوای کامل آن باز می‌شود. در صورتی‌که دسترسی مدیریت خبرها را داشته باشید، می‌توانید دکمه افزودن خبررا در بالای سمت چپ صفحه ببینید. اگر بر روی آن کلیک کنید فرمی مانند تصویر ‌زیر باز می‌شود.

news1

در توضیحات خبرها می‌توان از قالب‌بندی ویکی استفاده کرد، برای چک کردن اینکه آیا قالب‌بندی درست است یا خیر، می‌توانید از کلید پیش نمایش در پایین فرم استفاده کنید. فیلد خلاصه، به عنوان توضیح خلاصه‌ای از اخبار به کار می‌رود. از آنجایی که خلاصه کوتاه‌تر است از قالب ویکی پشتیبانی نمی‌کند. بنابراین خلاصه و عنوان خبر در صفحه آغازین سامانه نشان داده می‌شود. زمانی که بر روی عنوان خبرها کلیک می‌کنید، به صفحه خبرها هدایت می‌شوید.

news2

در صورتی که به شما دسترسی نظر دادن به اخبار داده شده باشد، گزینه افزودن نظر را در این صفحه خواهید دید. با کلیک کردن بر روی آن،‌ فرمی باز می‌شود که فقط شامل فضای متنی برای ثبت نظر است و از قالب‌بندی ویکی نیز پشتیبانی می‌کند. چنانچه مایل هستید که از نظرات جدید بر روی خبرها باخبر شوید، بر روی دکمه رویت شد در منوی متنی کلیک کنید. امکان ویرایش یا حذف خبر نیز در صورت وجود دسترسی ممکن است.

برچسب ها: اخبار, هماهنگی