• صفحه نخست
  • سامانه مدیریت پروژه
  • راهنمای مدیریت سامانه
  • پیکربندی کلی
  • تنظیمات عمومی

تنظیمات عمومی

این زبانه از مسیر «مدیریت سامانه | تنظیمات» در دسترس می‌باشد
این زبانه شامل تنظیمات کلی نرم‌افزار می‌باشد؛ مواردی همچون: عنوان سامانه، حداکثر اندازه فایل‌های پیوست، تعداد رکوردهای نمایشی در لیست‌ها و.... 
عنوان سامانه: نام سامانه که در تب‌های مرورگر نمایش داده می‌شود. 
توضیحات پیوست: فعال یا غیرفعال بودن فیلد توضیحات برای هر یک از فایل‌های پیوست در این قسمت قابل کنترل است. 
تعداد نتایج جستجو در هر صفحه: تعداد نتایج نمایش داده شده در هر صفحه پس از جستجو را می‌توان در این فیلد تنظیم نمود. 
تعداد نتایج پیشنهادی برای تکمیل خودکار فیلد جستجو: حداکثر تعداد سطرهایی است که در فیلد جستجو در هنگام جستجو به کاربر پیشنهاد داده می‌شود. 
تعداد روزهای نمایش داده شده در جریان فعالیت: تعداد روزهایی است که در قسمت جریان فعالیت‌ها می‌توان تغییرات مربوط به کار‌ها در آن مشاهده نمود. 
آدرس سامانه: مقدار این گزینه برای قرار گرفتن در URL پیام‌های ایمیلی که به کاربران فرستاده می‌شود، به کار می‌رود، لذا مهم است که مقدار مناسبی برای این گزینه نوشته شود. 
ویرایشگر پیشفرض: ویرایشگری که برای فیلدهای با قالب متن بلند وجود دارد به عنوان مثال ویکی، صفحه توضیحات و... در صورتی‌که گزینه هیچ کدام را انتخاب کنید، قالب‌بندی ویکی برای کل نرم افزار غیر فعال خواهد شد. به عبارت دیگر هر متنی که در سیستم ثبت شود، قالب‌بندی آن نادیده گرفته می‌شود و همچنین برای ماژول ویکی هم اعمال می‌شود. با این حال ترکیب لینک‌های داخلی EZ project هنوز هم کاربردی است و همه را تحت پوشش قرار می‌دهد. در صورتی‌که سیستم ویکی از لینک به سایر صفحات ویکی پشتیبانی نکند، کاملا بی‌استفاده می‌شود. 
ذخیره صفحات متنی در حافظه
حداکثر سطر‌ها در خروجی Atom: حداکثر تعداد سطرهای خروجی هنگام استفاده از خروجی با فرمت Atom. 
حداکثر اندازه فایل‌های نمایش داده شده
ابتدای سال مالی: روز مربوط به ابتدای سال مالی را باید در این قسمت انتخاب کرد. 
فعال کردن پیشنهاد دهندهٔ جستجو: در صورت فعال بودن، در قسمت جستجو به کاربران پیشنهاد داده می‌شود. در فیلد مقابل آن نیز می‌توان اولویت و هر یک از موجودیت‌های مربوطه را انتخاب کرد.

general

برچسب ها: تنظیمات, عمومی